Olivový olej a další speciality z Řecka

Dodávážíme vysoce kvalitní extra panenský olivový olej, víno, koření, bylinky i další speciality z Řecka

Naše společnost se zabývá přímým dovozem kvalitních řeckých výrobků jako je olivový olejolivy, bylinky ,vína a koření do České Republiky.

Náše výrobky jsou se vyznačují vysokou kvalitu všech výrobků.

Velmi si zakládáme na kvalitě, věříme že kvalita je velmi důležitá.

Olivový olej z řeckého ostrova Kréta

Naše prvotřídní extra panenské olivové oleje pochází hlavně z Kréty. Olivový oleje nakupujeme od rodinných společností nebo farmářů.

Díky tomu, že rodiny farmářů se věnují pěstování oliv a jejich sklizni s mimořádnou péčí se dosahuje vysoké kvality olivového oleje, což mu dává výbornou chuť. Samozřejmostí je, že pochází pouze z prvního lisování za studena.

Unikátní způsob výroby a výjimečná chuť

Olivy jsou jednodruhové koroneiki což je podstatný parametr kvality!

Zvláště ceněné jsou olivy koroneiki.

Olej vyrobený z těchto oliv má totiž velmi lahodnou chuť, mimořádnou jemnost a nádherně voní. Každý odborník i běžný spotřebitel ocení jeho přednosti těchto olivových olejů.

Přímo od dovozce

Společnost olivove-oleje.eu se zaměřuje na dovoz a prodej řeckých specialit, olivového oleje, vína a olivové kosmetiky do České Republiky. Spolupracujeme přímo s řeckými dodavateli, výrobci a rodinnými společnostmi, které zároveň velmi pečlivě vybíráme. Máte tak jistotu, že se na váš stůl se dostanou jedině produkty té nejvyšší kvality.

Nízká kyselost a nulový obsah cholesterolu

Olivy z nichž se tento olej lisuje, pocházejí pouze z olivovníků od místních farmářů, kteří je sami pěstují a sklízejí. Jakým způsobem jsou olivy sklízeny a jaká péče je vložena do jejich pěstování se pozná podle jeho kyselsoti. Jednoduše řečeno, čím nižší kyselost tím vyšší kvalita.

Z rozlehlých olivových hájů 

Řada oblastí odkud olivy dovážíme jsou označeny registrovanými ochranými pásmy. Toto jednoduše znamená vyšší kvalitu výrobků. Díky jedinečnému způsobu pěstování, sklizni a kvalitnímu zpracování oliv vzniká olivový olej té nejvyšší kvality. Nejvyšší známka kvality tzv. P.D.O. nebo o něco nižší P.G.I. je také určitou zárukou kvality.

Podívejte se, kde a jak se vyrábí krétský olivový olej a vína pro vás.

Ohodnoťte tuto stránku