Naše filozofie

Naše rodina vždy dbala na zdravou výživu a nákup kvalitních potravin. Navíc jsme měli to štěstí, že prarodiče pěstovali a stále pěstují zeleninu a ovoce. Část jejich výpěstků skončila i v naší kuchyni.

Při poznávání řecké Kréty jsme se setkali s informacemi o olivových olejích. Olivový olej byl a stále je již věky velmi ceněná potravina, která se vyrábí v tamních podmínkách v dnešní době v kvalitě podobné té před staletími.

Po návratu domů do Čech jsme začali hledat na etiketách olivových olejů, které jsme měli v domácnosti, údaje o jejich kvalitě. Nemohli jsme ale najít nic z toho, co jsme se na Krétě dozvěděli, protože zkoumané etikety žádné takové informace neobsahovaly. Postupem času jsme došli k závěru, že kvalitní řecké olivové oleje se prodávají na českém trhu často jen ve specializovaných prodejnách a jejich ceny jsou vysoké. Oleje, jejichž etikety jsme po příjezdu domů pročítali, mezi kvalitní (z našeho dnešního pohledu), samozřejmě nepatřily.

Postupně jsme informacemi o olivových olejích ovlivnili celou naši nejbližší rodinu a příbuzné zejména z důvodu jejich prospěšnosti na zdraví člověka.

Myslíme si, že v současnosti, kdy řada potravin je podřadné kvality a přitom ceny těchto potravin jsou vysoké, je dobré hledat zdroje, jak nakoupit potraviny kvalitní a pokud možno i za přijatelnou cenu.

Rozhodli jsme se, že pomůžeme českému spotřebiteli tím, že mu přivezeme a nabídneme řecký extra panenský olivový olej vysoké kvality, takový, který je považován za jeden z nejlepších, a současně zákazníkovi nabídneme přijatelnou cenu.

Věříme, že kvalitní nabízené produkty mluví samy za sebe a že čeští spotřebitelé, jakmile získají svoji první zkušenost s vysoce kvalitními řeckými oleji, tak je dokáží ocenit.

V budoucnu se chceme orientovat na co nejširší sortiment výrobků z oliv vyráběných přírodními metodami. Chceme být nápomocni dostupnosti kvalitních řeckých olivových olejů v České republice. Našim cílem je přinést na trh takové zboží, které u nás není prozatím rozšířené a které by mnoho zákazníků jistě přivítalo. Například čistě přírodní olivové mýdlo bez přidaných vůní a jakýchkoli přísad určitě ocení nejen alergici a lidé s citlivou pokožkou, ale všichni zákazníci.

 

NÁŠ CÍL

Přejeme si, aby se nám brzy podařilo přesvědčit lidi o tom, že vhodným dárkem, kterým je dnes luxusní bonboniéra (z našeho pohledu chemická bomba), bude lahvička kvalitního řeckého olivového oleje, která obdarovanému přinese jak potěšení, tak ozdravení těla a mysli.

Ohodnoťte tuto stránku